BURLESQUE WORKSHOP

Rozlučka se svobodou PRO NEVĚSTU

BURLESQUE WORKSHOP

  • minimum 8 osob
  • 60 minut s Angelica G. L'Amour
  • jednoduchá choreografie
  • welcome drink
  • zapůjčení doplňků
  • dárek pro nevěstu

Burleska, umění svůdného divadelního retro striptýzu, se stala znovu velmi populární v posledních několika desetiletích díky Ditě Von Teese a jiným, kteří přispěli k její renesanci. Vychutnejte si proto toto retro umění s vašimi nejlepšími kamarádkami. Tato aktivita je velmi oblíbená pro rozlučky se svobodou, nebo narozeninovou oslavu. Lektorkou je vyjímečná Angelica G. L'Amour. Naučíte se jednoduchou choreografii, zapůjčíme vám k tomu boa, rukavičky a klobouky. Nevěsta si pak své boa může nechat na památku. Welcome drink v ceně. S sebou: pohodlné oblečení, boty na podpatku. Rezervace termínu nutná.

Cena 1190 CZK / 48 EUR za osobu
Reference: 

BARBARA

Bylo to super, moc díky za zábavné odpoledne. Do teď se tomu smějeme, moc nám to totiž nešlo. I když naše budoucí nevěsta v sobě objevila netušené možnosti

PATRICIA

Tento workshop nás velmi bavil. Lektorka byla úchvatná a vše brala s humorem, když už nám po padesáté vysvětlovala, jak máme elegantně a sexy sundat rukavičku.

LUCIE

V Čechách nic podobného není a je to škoda. Hrozně nás to bavilo a určitě se nevidíme naposledy. Nevěsta byla šťastná, bála se totiž, že jí objednáme pánský striptýz, který zrovna ona moc nechtěla.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 5. 6. 2020

Balíček obsahuje

  • 60 minut s Angelica G. L'Amour
  • welcome drink
  • dárek pro nevěstu
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00