Dárkový voucher

Speciální nabídky

Dárkový voucher

dárkový voucher

Dárkový voucher

Dárkový voucher do Goldfingers je nádherným a stylovým dárkem určeným opravdu každému. Obdarovaný si tak vychutná nezapomenutelnou atmosféru ve společnosti krásných slečen. Voucher lze uplatnit na jakoukoliv útratu v klubu, stačí jej předložit při platbě. Dárkový voucher obdržíte v nádherné luxusní obálce.

Cena od 2000 CZK / 80 EUR
Reference: 

FILIP

Našimi obchodními partnery jsou hlavně muži, proto jsme dárkových voucherů Goldfingers využili a nakoupili jsme je jako vánoční dárky. Čekala nás velice pozitivní odezva. Velice nám to pomohlo v našich obchodních vztazích.

DOMINIC

 Dárkový voucher jsem objednala kolegovi z práce a myslím, že nic lepšího jsem vymyslet nemohla. Udělal si rezervaci ještě na ten samý večer.

THOMAS

Tento voucher jsem pořídila sobě a manželovi k našemu výročí a byl to opravdu super zážitek.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 1. 7. 2020

Balíček obsahuje

  • DÁRKOVÝ VOUCHER
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00