Lesbická show dvou domin

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

Lesbická show dvou domin

  • lesbická show dvou domin
  • speciální tričko s neomezenou konzumací točeného piva pro oslavence
  • 1 točené pivo na osobu

Show začíná příchodem dvou krásných domin oblečených v latexových kostýmech, které nikdy nepřichází s prázdnou. Samozřejmostí jsou nejrůznější pomůcky, jako důtky, kožený pásek apod. Oslavenci je dovoleno stát se součástí jejich show, ale musí plnit jejich přání. Pokud neuposlechne, je potrestán nejrůznějšími pomůckami (záleží jen na oslavenci, zda souhlasí se soft nebo hard verzí). Posléze je svlečen a svázán, ale je mu dovoleno dívat se na lesbickou show jeho dvou krásných paní. A možná se do hrátek i zapojí?

Vše záleží na domluvě, ale v každém případě se budete skvěle bavit. Naše krásné dominy nejsou žádné začátečnice. Trvání 20 minut na vip stole nebo na champagne roomu. Uvedená cena je za 10 osob, za každou další osobu bude automaticky účtováno 150 CZK/6 EUR navíc. Uvedená cena je za balíček. Show lze zrealizovat kdykoliv během večera, ale i mimo otevírací dobu, záleží na objednávce. Lesbická show dvou domin rozhodně patří mezi nejoblíbenější aktivity v rámci rozluček se svobodou.

Cena 6990 CZK / 280 EUR
Reference: 

Robin

Trochu drsnější show, ale stálo to za to.

Andrew

My jsme se smáli a kamarád skoro brečel. A to jsme přesně chtěli.

Ondřej

Holky byly skvělý. Opravdu profesionální vystoupení.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 2. 6. 2020

Balíček obsahuje

  • LESBICKÁ SHOW DVOU DOMIN
  • TRIČKO S NEOMEZENOU KONZUMACÍ TOČENÉHO PIVA PRO OSLAVENCE
  • 0 TOČENÝCH PIV
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00