Loučení se svobodou v přímém přenosu? Unikátní zápisky ženicha z rozlučky se svobodou odtajněny

Moji rozlučku se svobodou zorganizoval můj nejlepší kamarád, a můj svědek. Věděl jsem jen den a čas a kde se potkáme. Přišel jsem na smluvené místo, kde čekalo několik nejlepších kamarádů. Nastoupil jsem do vip shuttelu, jak oni tomu říkali, a začala naše divoká jízda. Vše předčilo mé očekávání. Alkohol tekl proudem a u tyče se svíjela sexy holka. Nebyl to žádný autobus nebo obyčejná limuzína, ale od Mercedesu speciálně upravené vozidlo. Celé v kůži, s obrazovkami, s tyčí. Dostali jsme speciální tipovací dolary a ty jsme té holce strkali za kalhotky.

Vystoupili jsme na Václaváku a šli do Goldfingers. Seděli jsme přímo u pódia, během chvilky jsme dostali drinky a já jsem byl úplně u vytržení. Holky se střídaly na pódiu, tančily, kroutily zadkama. My jim strkali speciální dolary za kalhotky, bylo to super to zažít. Najednou mě jedna vytáhla na pódium a tancovala mi na klíně. Potom ještě několikrát v soukromí, private area se to jmenovalo. Líbila se mi vůně holek, byly krásně oblečené a upravené. Kamarádi mi dopřáli i lesbian show - vystoupení dvou slečen najednou. Bylo to super, taková pánská jízda. Najednou mě kamarádi popadli, že jdeme nahoru. Kam nahoru? Odešli jsme na balkón, kde byl bazén s něčím, co připomínalo želé. Sedl jsem si na křeslo a najednou se objevily dvě krásné kočky, které začaly mazlit. Potom se svlékly a to samé čekalo i mě. Jen do spodního prádla, pochopitelně. Mrskly se mnou do bazénu se želé a už to lítalo. Ono to totiž hrozně klouzalo, řvali jsme smíchy. Nedokázal jsem ustát ani 2 minuty, připadal jsem si jak pytel brambor.

Byl to super zážitek, holky měly krásná těla, po kterých stékalo želé. Potom jsem se mohl vysprchovat v zázemí klubu a mohli jsme pokračovat opět naší hrou u pódia. Tam se momentálně odehrávala show, která se jmenovala Succuba. Ta show mi úplně vzala dech. Krásné holky, kostýmy i příběh, dokonalá hudba, bylo vidět, že nad tím opravdu někdo přemýšlel. Jo, jinak byla to autoerotická show. Rozlučka je sice jen jednou, ale určitě si to v nejbližší době zopakuji sám nebo s kamarády jen tak na drink.

Chcete zažít něco podobného? Kontaktujte nás přes tlačítko "Více info" níže

Více info

více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00