Loučení se svobodou v přímém přenosu? Unikátní zápisky ženicha z rozlučky se svobodou odtajněny

Vážení hosté, máme otevřeno, těšíme se na vás!
Aktualizace, prosím, sledujte na našem Instagramu a Facebooku. Děkujeme

Moji rozlučku se svobodou zorganizoval můj nejlepší kamarád, a můj svědek. Věděl jsem jen den a čas a kde se potkáme. Přišel jsem na smluvené místo, kde čekalo několik nejlepších kamarádů. Nastoupil jsem do vip shuttelu, jak oni tomu říkali, a začala naše divoká jízda. Vše předčilo mé očekávání. Alkohol tekl proudem a u tyče se svíjela sexy holka. Nebyl to žádný autobus nebo obyčejná limuzína, ale od Mercedesu speciálně upravené vozidlo. Celé v kůži, s obrazovkami, s tyčí. Dostali jsme speciální tipovací dolary a ty jsme té holce strkali za kalhotky.

Vystoupili jsme na Václaváku a šli do Goldfingers. Seděli jsme přímo u pódia, během chvilky jsme dostali drinky a já jsem byl úplně u vytržení. Holky se střídaly na pódiu, tančily, kroutily zadkama. My jim strkali speciální dolary za kalhotky, bylo to super to zažít. Najednou mě jedna vytáhla na pódium a tancovala mi na klíně. Potom ještě několikrát v soukromí, private area se to jmenovalo. Líbila se mi vůně holek, byly krásně oblečené a upravené. Kamarádi mi dopřáli i lesbian show - vystoupení dvou slečen najednou. Bylo to super, taková pánská jízda. Najednou mě kamarádi popadli, že jdeme nahoru. Kam nahoru? Odešli jsme na balkón, kde byl bazén s něčím, co připomínalo želé. Sedl jsem si na křeslo a najednou se objevily dvě krásné kočky, které začaly mazlit. Potom se svlékly a to samé čekalo i mě. Jen do spodního prádla, pochopitelně. Mrskly se mnou do bazénu se želé a už to lítalo. Ono to totiž hrozně klouzalo, řvali jsme smíchy. Nedokázal jsem ustát ani 2 minuty, připadal jsem si jak pytel brambor.

Byl to super zážitek, holky měly krásná těla, po kterých stékalo želé. Potom jsem se mohl vysprchovat v zázemí klubu a mohli jsme pokračovat opět naší hrou u pódia. Tam se momentálně odehrávala show, která se jmenovala Succuba. Ta show mi úplně vzala dech. Krásné holky, kostýmy i příběh, dokonalá hudba, bylo vidět, že nad tím opravdu někdo přemýšlel. Jo, jinak byla to autoerotická show. Rozlučka je sice jen jednou, ale určitě si to v nejbližší době zopakuji sám nebo s kamarády jen tak na drink.

Chcete zažít něco podobného? Kontaktujte nás přes tlačítko "Více info" níže

Více info

více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem
Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:00 – 5:00

Pátek a Sobota
20:00 – 6:00