Pánský striptýz

Rozlučka se svobodou PRO NEVĚSTU

Pánský striptýz

  • pánský striptýz 15 minut
  • v Goldfingers, kdekoliv v Praze, ve vip shuttle

Přijďte si vychutnat nádherné mužské tělo při žhavém striptýzu přímo k nám do Goldfingers. A nebo si ho užijte v luxusním vip shuttelu, a nebo kdekoliv v Praze. Stačí si jen vybrat, která varianta vám nejvíce vyhovuje. Na vystoupení našeho sexy tanečníka dlouho nezapomenete. Welcome drink v ceně (u varianty v Goldfingers a ve vip shuttelu). V případě limuzíny 45-ti minutová jízda luxusním vozem. Pánský strip 15 minut.

Cena od 3500 CZK / 140 EUR
Reference: 

Marie

Chtěli jsme si vybrat, ale nakonec jsme si nechaly doporučit tanečníka dle našich požadavků a byly jsme maximálně spokojené. Hlavně budoucí nevěsta.

Beata

Skvělá show, skvělé vystoupení, úžasný zážitek. Nevěsta si to moc užila. Děkujeme za zorganizování.

Simona

Překvapilo nás, jak promakanou měl tanečník svoji show. To nebylo jen tak nějaké poskakování. Byla to show s velkým S. Děkujeme.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 5. 6. 2020

Balíček obsahuje

  • PÁNSKÝ STRIP
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00