Pole dance lekce

Rozlučka se svobodou PRO NEVĚSTU

Pole dance lekce

  • minimum 8 osob
  • 60-ti minutová lekce pole dance
  • pánský striptýz 15 minut
  • welcome drink

Pole dance lekce je jedna z nejoblíbenějších aktivit pro dámské rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy a dámské jízdy obecně. Vyzkoušejte si profesionální 60-ti minutovou lekci pole dance přímo v krásných prostorách klubu Goldfingers. Před otevírací dobou, na hlavním pódiu, přímo tam, kde se koná úžasná Goldfingers show. Naučíte se základní triky a jednoduchou choreografii. Ale hlavně se budete skvěle bavit.

Po lekci přichází překvapení v podobě pánského striptýzu. Welcome drink v ceně.

Cena 1190 CZK / 48 EUR za osobu
Reference: 

Zuzana

O této možnosti jsme slyšely, ale nevěděly jsme, kde ji objednat. Tady jsme to měly vše zajištěné. Zajímavé prostředí kabaretu, lektorka byla super a hlavně jsme se skvěle bavily.

Margaret

Musím říct, že to byla skvělá volba. Skvěle jsme se bavily.

Patricie

Lektorka byla super. Byla s ní hrozná sranda. I když jsme padaly jak hrušky, vždycky nás pochválila. Nevěsta si to moc užila. Hlavně pánský striptýz na konci.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 2. 6. 2020

Balíček obsahuje

  • POLE DANCE LEKCE S WELCOME DRINKEM
  • PÁNSKÝ STRIPTÝZ
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00