Rozlučka se svobodou pro nevěstu

Rozlučka se svobodou PRO NEVĚSTU

Přijďte si vychutnat nádherné mužské tělo při žhavém striptýzu přímo k nám do Goldfingers. A nebo si ho užijte v luxusní limuzíně, a nebo kdekoliv v Praze. Stačí si jen vybrat, která varianta vám nejvíce vyhovuje. Na vystoupení našeho sexy tanečníka dlouho nezapomenete. Welcome drink v ceně (u varianty v Goldfingers a v limuzíně). V případě limuzíny 45-ti minutová jízda luxusním vozem. Pánský strip 15 minut.
Pole dance lekce je jedna z nejoblíbenějších aktivit pro dámské rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy a dámské jízdy obecně. Vyzkoušejte si profesionální 60-ti minutovou lekci pole dance přímo v krásných prostorách klubu Goldfingers. Před otevírací dobou, na hlavním pódiu, přímo tam, kde se koná úžasná Goldfingers show. Naučíte se základní triky a jednoduchou choreografii. Ale hlavně se budete skvěle bavit.
Hledáte-li program pro svoji rozlučku se svobodou, a nebo jakoukoliv dámskou jízdu, toto je skvělá volba. Máme pro vás připraven program na cca 3 hodiny a garantujeme, že se nebudete nudit ani vteřinu. Tato skvělá párty začíná hodinovou lekcí pole dance s profesionální instruktorkou. Welcome drink v ceně.
Naučte se od našeho specialisty a profesionálního kuchaře připravit pro svého miláčka afrodiziakovou bombu – palačinku s jahodami, medem a čokoládou... Vyzvedneme vás naší luxusní limuzínou kdekoliv v centru Prahy. Na palubě na vás čeká pánský striptýz. Odvezeme vás do restaurace La Riviere, kde hodinová škola vaření může začít. Svůj výtvor pak samozřejmě ochutnáte. Welcome drink v ceně. Minimum 6 osob.
Zrealizujeme pro vás váš sen v podobě krásného dne, kdy o vás budou všichni pečovat jako o princezny. Tento program začíná v salónu krásy, kde vám vizážistka vytvoří make-up a účes podle vašich přání. Dále si necháte upravit nehty včetně lakování (lakování lze nahradit regeneračním zábalem včetně masáže. Potom si zarelaxujete při masáži zad, a nebo celého těla. A ani vaše chodidla nezůstanou bez péče. Necháte si udělat pedikůru včetně lakování, a nebo masáž nohou. V ceně je občerstvení a welcome drink.
Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com