Rozlučka se svobodou pro nevěstu

Rozlučka se svobodou PRO NEVĚSTU

Přijďte si vychutnat nádherné mužské tělo při žhavém striptýzu přímo k nám do Goldfingers. A nebo si ho užijte v luxusním vip shuttelu, a nebo kdekoliv v Praze. Stačí si jen vybrat, která varianta vám nejvíce vyhovuje. Na vystoupení našeho sexy tanečníka dlouho nezapomenete. Welcome drink v ceně (u varianty v Goldfingers a ve vip shuttelu). V případě limuzíny 45-ti minutová jízda luxusním vozem. Pánský strip 15 minut.

Pole dance lekce je jedna z nejoblíbenějších aktivit pro dámské rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy a dámské jízdy obecně. Vyzkoušejte si profesionální 60-ti minutovou lekci pole dance přímo v krásných prostorách klubu Goldfingers. Před otevírací dobou, na hlavním pódiu, přímo tam, kde se koná úžasná Goldfingers show. Naučíte se základní triky a jednoduchou choreografii. Ale hlavně se budete skvěle bavit.

Hledáte-li program pro svoji rozlučku se svobodou, a nebo jakoukoliv dámskou jízdu, toto je skvělá volba. Máme pro vás připraven program na cca 3 hodiny a garantujeme, že se nebudete nudit ani vteřinu. Tato skvělá párty začíná hodinovou lekcí pole dance s profesionální instruktorkou. Welcome drink v ceně.

Naučte se od našeho specialisty a profesionálního kuchaře připravit pro svého miláčka afrodiziakovou bombu – palačinku s jahodami, medem a čokoládou... Vyzvedneme vás naším luxusním vip shuttelem kdekoliv v centru Prahy. Na palubě na vás čeká pánský striptýz. Odvezeme vás do restaurace, kde hodinová škola vaření může začít. Svůj výtvor pak samozřejmě ochutnáte. Welcome drink v ceně. Minimum 6 osob.

Zrealizujeme pro vás váš sen v podobě krásného dne, kdy o vás budou všichni pečovat jako o princezny. Tento program začíná v salónu krásy, kde vám vizážistka vytvoří make-up a účes podle vašich přání. Dále si necháte upravit nehty včetně lakování (lakování lze nahradit regeneračním zábalem včetně masáže. Potom si zarelaxujete při masáži zad, a nebo celého těla. A ani vaše chodidla nezůstanou bez péče. Necháte si udělat pedikůru včetně lakování, a nebo masáž nohou. V ceně je občerstvení a welcome drink. Posléze vás naším vip shuttelem odvezeme na večeři (předkrm, hlavní chod a desert) do restaurace. Na palubě na vás čeká překvapení v podobě pánského striptýzu.

Burleska, umění svůdného divadelního retro striptýzu, se stala znovu velmi populární v posledních několika desetiletích díky Ditě Von Teese a jiným, kteří přispěli k její renesanci. Vychutnejte si proto toto retro umění s vašimi nejlepšími kamarádkami. Tato aktivita je velmi oblíbená pro rozlučky se svobodou, nebo narozeninovou oslavu. Lektorkou je vyjímečná Angelica G. L'Amour. Naučíte se jednoduchou choreografii, zapůjčíme vám k tomu boa, rukavičky a klobouky. Nevěsta si pak své boa může nechat na památku. Welcome drink v ceně. S sebou: pohodlné oblečení, boty na podpatku. Rezervace termínu nutná.

Teď i vy a vaše skupina kamarádek si na rozlučce se svobodou můžete užít kousek tohoto svůdného retro umění. Burlesque vám pomůže zlepšit sebevědomí a vztah k vlastnímu tělu, posílí sebedůvěru pro všechny bez rozdílu věku a typu postavy, zvedne vám náladu a budete se cítit více sexy. Nevěstě se navíc dostane speciální péče v podobě retro líčení a hair stylingu. Naučíme vás jednoduchou choreografii pod vedením úžasné burlesque lektorky Angelica G. L'Amour. Zapůjčíme vám k tomu boa, rukavičky a klobouky. Nevěsta si pak své boa může nechat na památku. Welcome drink v ceně. S sebou: pohodlné oblečení, boty na podpatku. Rezervace termínu nutná.

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com