Rozlučka se svobodou pro ženicha

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

Asi nejoblíbenější show, kdy je nic netušící oslavenec pozván na pódium (za doprovodu hudby podle příležitosti - svatební pochod, hodně štěstí, zdraví... atd.). Na pódiu na něj čekají dvě překrásné slečny, které předvedou nejen lesbickou show jen pro něho, ale dají mu co pro to, aby na tuto oslavu nikdy nezapomněl. Mezi nejoblíbenější praktiky našich slečen patří např. připoutání oslavence k tyči, svlékání, holky se také rády projedou na koníčkovi nebo se podívají na oslavencovo spodní prádlo nebo i víc. Každý oslavenec dostane od nás dárek.

Wrestling v želé je nejvíce vyhledávanou aktivitou v rámci rozluček se svobodou, narozeninových párty, crazy oslav atp. Překvapte svého kamaráda něčím, o čem se mu opravdu ani nezdálo. Namočte ho do klouzavého želé, kde na něj čekají dvě krásné polonahé slečny. Bude s nimi nejen zápasit, ale také užívat si hlazení a mazlení. Na wrestling v želé s těmi nejkrásnějšími dívkami v Praze oslavenec nikdy nezapomene.

Budoucího ženicha zatknou nekompromisní policisté přímo v baru, takže vše vypadá velmi věrohodně. Policisté si vždy ve spolupráci se svědkem ženicha vymyslí zajímavou záminku. Oslavenec dostane pouta a pásku na oči a je z baru vyveden ven, policisté ho strčí do auta a jedou s ním na policejní stanici, tzn. krouží v autě po centru města. Potom se s ním vrátí zpět do baru, kde na oslavence čeká žhavý striptýz. Balíček dále obsahuje rezervaci stolu v Goldfingers, 10 tipovacích dolarů a vip lesbian show. Tento typ arrestu je možný v podstatě kdykoliv během dne i noci. Za každou osobu nad 10 osob příplatek 150 CZK/6 EUR. Rezervace termínu nutná.
Dopřejte si večer hodný králů... Vyzvedneme vás před vaším hotelem nebo na jakémkoliv místě v centru Prahy a odvezeme luxusním vozem přímo k nám do Goldfingers. Na palubě si můžete vychutnat osvěžující šampaňské, zatímco si budete užívat žhavou striptýzovou show v podání jedné, nebo dvou z našich sexy tanečnic.
Objednejte si žhavé striptýzové vystoupení kamkoliv po Praze (na dotaz i mimo Prahu). Striptýzová show se může konat v restauraci, v klubu, na hotelovém pokoji, lodi atd. Vystoupení můžete objednat jako dárek nebo překvapení na párty, oslavu, či jakoukoliv speciální příležitost. Naše tanečnice přijdou v tematických kostýmech a pořádně to roztočí. Stačí si vybrat z naší nabídky striptýzovou show, která se vám nejvíce líbí (striptýz jedné tanečnice, dvou tanečnic, lesbická show, lesbická show dvou domin, autoerotické vystoupení jedné tanečnice, a nebo autoerotická lesbická show dvou tanečnic.
Show začíná příchodem dvou krásných domin oblečených v latexových kostýmech. Oslavenci je dovoleno stát se součástí jejich show, ale musí plnit jejich přání. Pokud neuposlechne, je potrestán nejrůznějšími pomůckami (záleží jen na oslavenci, zda souhlasí se soft nebo hard verzí). Posléze je svlečen a svázán, ale je mu dovoleno dívat se na lesbickou show jeho dvou krásných paní. A možná se do hrátek i zapojí?
Nechte se pozvat na hodinové občerstvení servírované přímo na nahém těle sexy dívky v jednom z našich luxusních champagne roomů. Můžete si vybrat slanou, a nebo sladkou variantu. Při počtu více jak 15 osob budete mít dívky 2, více jak 30 osob dívky 3. Welcome drink v ceně. Tato aktivita je vhodná pro jakoukoliv speciální příležitost a i jako překvapení pro oslavence v rámci rozluček se svobodou a dalších oslav.
Není nic víc vzrušujícího, než když vás probudí sexy uklízečka svým žhavým striptýzovým vystoupením. Pozvěte si jednu z našich krásných tanečnic přímo k vám na hotel či apartmán a překvapte svého kamaráda tímto exkluzivním vystoupením. V tomto balíčku je také program na večer: rezervace v Goldfingers, 10 tipovacích dolarů a speciální tričko, které oslavence opravňuje k neomezené konzumaci točeného piva. Minimální a ani maximální počet osob pro tento balíček není stanoven.
Naprosto ojedinělý program, který je vhodný pro jakoukoliv speciální příležitost, především pro rozlučky se svobodou a pro oslavy a párty všeho druhu. Užijte si párty ve speciálně upraveném autobusu, který je vybaven barem, striptýzovou tyčí atp. Nastupte si a skvělá párty může začít. Užijte si jedno striptýzové vystoupení na palubě párty busu za druhým. Párty pak pokračuje rezervací v Goldfingers, kde na vás čeká nejen skvělý program, ale také rezervace stolu, tipovací dolary a speciální tričko, které oslavence opravňuje k neomezené konzumaci točeného piva. K tomuto balíčku je vhodné přiobjednat alkohol, soft drinky, a nebo další tipovací dolary. Vše najdete v přiobjednávkách.
Chcete vyzvednout na letišti a nechat se odvézt k vašemu hotelu? Objednejte si naši sexy průvodkyni, která nejen že na vás bude čekat u příletu s poutačem podle vašeho zadání a odvede vás k našemu luxusnímu cadillacu, ale ještě vás přímo za jízdy překvapí svým žhavým striptýzovým vystoupením. Welcome drink v ceně. Tento balíček také obsahuje rezervaci v Goldfingers s tipovacími dolary, takže skvělá párty může začít. Maximální počet osob je 17. Objednávky pro větší počet osob řešíme individuálně. K tomuto balíčku je vhodné přiobjednat alkohol, soft drinky, a nebo další tipovací dolary. Vše najdete v přiobjednávkách.
Kdo nezažil alespoň jednou vystoupení naší Roly Poly, tak neví, co je to sranda. Roly Poly je naprostý unikát. Je to dáma o rozměrech xxxl, která má neskutečný smysl pro humor a při svých vystoupeních ukájí své exhibicionistické choutky. Je neskutečně vtipná, nápaditá, nenechá jednu bránici v klidu. Navíc se ani trochu nestydí. S elegancí jí vlastní si svlékne bombarďáky a vystřelí je mezi obecenstvo. Její kostým včelky Máji v kombinaci s jejím vystoupením je prostě k popukání.
Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com