Rozlučka se svobodou pro ženicha

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

Asi nejoblíbenější show, kdy je nic netušící oslavenec pozván na pódium (za doprovodu hudby podle příležitosti - svatební pochod, hodně štěstí, zdraví... atd.). Na pódiu na něj čekají dvě překrásné slečny ve speciálních kostýmech, které předvedou nejen lesbickou show jen pro něho, ale dají mu co pro to, aby na tuto oslavu nikdy nezapomněl. Mezi nejoblíbenější praktiky našich slečen patří např. připoutání oslavence k tyči, svlékání, holky se také rády projedou na koníčkovi nebo se podívají na oslavencovo spodní prádlo nebo i víc.

Sexy wrestling v želé je nejvíce vyhledávanou aktivitou v rámci rozluček se svobodou, narozeninových párty, crazy oslav atp. Překvapte svého kamaráda něčím, o čem se mu opravdu ani nezdálo. Namočte ho do klouzavého želé, kde na něj čekají dvě krásné polonahé slečny. A kdo už někdy zkusil vstoupit do bazénu plného slizu, tak dobře ví, že zůstat stát na nohách opravdu není lehké. Navíc pokud si vás vezmou do parády krásné slečny. Ty oslavenci ukáží velmi žhavou lesbickou show a pak ho pozvou, resp. ho vhodí do lázně klouzavého želé. Oslavenec s nimi bude nejen zápasit, ale také si užívat hlazení a mazlení. Na sexy wrestling v želé s těmi nejkrásnějšími dívkami v Praze oslavenec nikdy nezapomene. Součástí je točené pivo, neomezená konzumace točeného piva pro oslavence, rezervace stolu a také velmi oblíbené tipovací dolary. Trvání 20 min. Tři různé typy wrestlingu. Vyberte si konkrétní typ podle vašeho gusta a zábava může začít!

Budoucího ženicha zatknou nekompromisní policisté přímo uprostřed té nejlepší zábavy u nás. Policisté si vždy ve spolupráci se svědkem ženicha vymyslí zajímavou záminku. Oslavenec dostane pouta a pásku na oči a je z klubu odveden – zde nastává asi nejzajímavější část zatčení. Policisté ho dlouhou dobu vodí nejrůznějšími chodbami v útrobách hotelu Ambassador, potom ho dokonce na určitou dobu nechají v jedné velmi studené místnosti po tmě. Potom pro něho opět přijdou a vedou ho zpět do klubu, ale tentokrát jedou výtahem. Vrací se s ním zpět do klubu na vip lounge, kde už na něj kromě přátel čeká vip lesbian show.

Zatčení oslavence policisty patří mezi jednu z nejoblíbenějších aktivit pro rozlučky se svobodou. Budoucího ženicha zatknou nekompromisní policisté přímo v baru, takže vše vypadá velmi věrohodně. Policisté si vždy ve spolupráci se svědkem ženicha vymyslí zajímavou záminku, vytáhnou na oslavence informaci, kterou ví např. jen on a jen pár nejlepších přátel, čímž oslavence hned vyvedou z omylu, že se jedná o sehranou scénku. Vše působí opravdu velice věrně a pravděpodobně. Oslavenec dostane pouta a pásku na oči a je z baru vyveden ven, policisté ho strčí do auta a jedou s ním na policejní stanici, tzn. krouží v autě po centru města. Potom se s ním vrátí zpět do baru, kde na oslavence čeká žhavý striptýz.

Je nám ctí spolupracovat s nejmenšími lidmi v Evropě (kolem 122 cm), abychom mohli realizovat známou legendu – trpaslík (liliput) přináší štěstí tomu, kdo se s ním na určitou dobu spoutá. Oslavenec a trpaslík pak musí vše dělat spolu. Přirozeně dochází k velice komickým situacím (např. návštěva toalety). Tato tradice nejlépe funguje u rozluček se svobodou, kdy ženichovi podle legendy trpaslík přinese štěstí, peníze, zdraví a šťastné manželství. Můžete si tedy objednat přítomnost našeho trpaslíka přímo u nás, zatímco se budete bavit.

Goldfingers je jediné místo v Praze, kde si pochutnáte na výborné večeři (200g steak z vysokého roštěnce, hranolky, pepřová omáčka, kečup) a zároveň jste přímo v jednom z nejluxusnějších klubů vůbec. K výborné večeři dostanete 3 česká točená piva na osobu v ceně. Po večeři můžete pokračovat v zábavě, v ceně je rezervace stolu a také tipovací dolary, abyste se s námi nenudili ani chvilku. Žhavý striptýz si můžete dopřát kdykoliv během noci a tanečnici si vyberete taktéž sami podle svého gusta. Rezervace tohoto balíčku je možná do 22:00.

Dopřejte si večer hodný králů... Vyzvedneme vás před vaším hotelem nebo na jakémkoliv místě v centru Prahy a odvezeme luxusním vozem přímo k nám do Goldfingers. Na palubě si můžete vychutnat osvěžující šampaňské, zatímco si budete užívat žhavou striptýzovou show v podání jedné, nebo dvou z našich sexy tanečnic.

Objednejte si žhavé striptýzové vystoupení kamkoliv po Praze (na dotaz i mimo Prahu). Striptýzová show se může konat v restauraci, v klubu, na hotelovém pokoji, lodi atd. Vystoupení můžete objednat jako dárek nebo překvapení na párty, oslavu, či jakoukoliv speciální příležitost. Naše tanečnice přijdou v tematických kostýmech a pořádně to roztočí. Stačí si vybrat z naší nabídky striptýzovou show, která se vám nejvíce líbí (striptýz jedné tanečnice, dvou tanečnic, lesbická show, lesbická show dvou domin, autoerotické vystoupení jedné tanečnice, a nebo autoerotická lesbická show dvou tanečnic.

Show začíná příchodem dvou krásných domin oblečených v latexových kostýmech, které nikdy nepřichází s prázdnou. Samozřejmostí jsou nejrůznější pomůcky, jako důtky, kožený pásek apod. Oslavenci je dovoleno stát se součástí jejich show, ale musí plnit jejich přání. Pokud neuposlechne, je potrestán nejrůznějšími pomůckami (záleží jen na oslavenci, zda souhlasí se soft nebo hard verzí). Posléze je svlečen a svázán, ale je mu dovoleno dívat se na lesbickou show jeho dvou krásných paní. A možná se do hrátek i zapojí?

Nechte se pozvat na sushi servírované na krásném nahém těle. Připravili jsme pro vás to nejlepší sushi v top kvalitě. Sushi garantujeme vždy čerstvé a právě připravené jen a jen pro vás. Trvání 60 minut. Večeře je zakončena sexy tancem na stole od krásné tanečnice (překlad do anj je sexy table dance). Minimum počet osob je 8. Sushi večeře se může konat kdykoliv během otevírací doby i mimo ni. Welcome drink v ceně. Tato aktivita je vhodná pro jakoukoliv speciální příležitost a i jako překvapení pro oslavence v rámci rozlučky se svobodu a dalších oslav.

Není nic víc vzrušujícího, než když vás probudí sexy uklízečka svým žhavým striptýzovým vystoupením. Pozvěte si jednu z našich krásných tanečnic přímo k vám na hotel či apartmán a překvapte svého kamaráda tímto exkluzivním vystoupením. V tomto balíčku je také program na večer: rezervace v Goldfingers, 10 tipovacích dolarů a speciální tričko, které oslavence opravňuje k neomezené konzumaci točeného piva. Minimální a ani maximální počet osob pro tento balíček není stanoven.

Naprosto ojedinělý program, který je vhodný pro jakoukoliv speciální příležitost, především pro rozlučky se svobodou a pro oslavy a párty všeho druhu. Užijte si párty ve speciálně upraveném autobusu, který je vybaven barem, striptýzovou tyčí atp. Nastupte si a skvělá párty může začít. Užijte si jedno striptýzové vystoupení na palubě párty busu za druhým. Párty pak pokračuje rezervací v Goldfingers, kde na vás čeká nejen skvělý program, ale také rezervace stolu, tipovací dolary a speciální tričko, které oslavence opravňuje k neomezené konzumaci točeného piva. K tomuto balíčku je vhodné přiobjednat alkohol, soft drinky, a nebo další tipovací dolary. Vše najdete v přiobjednávkách.

Chcete vyzvednout na letišti a nechat se odvézt k vašemu hotelu? Objednejte si naši sexy průvodkyni, která nejen že na vás bude čekat u příletu s poutačem podle vašeho zadání a odvede vás k našemu luxusnímu cadillacu, ale ještě vás přímo za jízdy překvapí svým žhavým striptýzovým vystoupením. Welcome drink v ceně. Tento balíček také obsahuje rezervaci v Goldfingers s tipovacími dolary, takže skvělá párty může začít. Maximální počet osob je 17. Objednávky pro větší počet osob řešíme individuálně. K tomuto balíčku je vhodné přiobjednat alkohol, soft drinky, a nebo další tipovací dolary. Vše najdete v přiobjednávkách.

Kdo nezažil alespoň jednou vystoupení naší Roly Poly, tak neví, co je to sranda. Roly Poly je naprostý unikát. Je to dáma o rozměrech xxxl, která má neskutečný smysl pro humor a při svých vystoupeních ukájí své exhibicionistické choutky. Je neskutečně vtipná, nápaditá, nenechá jednu bránici v klidu. Navíc se ani trochu nestydí. S elegancí jí vlastní si svlékne bombarďáky a vystřelí je mezi obecenstvo. Její kostým včelky Máji v kombinaci s jejím vystoupením je prostě k popukání.

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com