STEAK&STRIP

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

STEAK&STRIP

  • minimum 8 osob
  • večeře (200g steak z vysokého roštěnce, hranolky, pepřová omáčka, kečup, 3 točená piva na osobu)
  • table dance
  • rezervace stolu, 10 tipovacích dolarů

Goldfingers je jediné místo v Praze, kde si pochutnáte na výborné večeři (200g steak z vysokého roštěnce, hranolky, pepřová omáčka, kečup) a zároveň jste přímo v jednom z nejluxusnějších klubů vůbec. K výborné večeři dostanete 3 česká točená piva na osobu v ceně. Po večeři můžete pokračovat v zábavě, v ceně je rezervace stolu a také tipovací dolary, abyste se s námi nenudili ani chvilku. Žhavý striptýz si můžete dopřát kdykoliv během noci a tanečnici si vyberete taktéž sami podle svého gusta. Rezervace tohoto balíčku je možná do 22:00.

Minimum osob: 8. Rezervace termínu nutná. Foto a video je pouze ilustrativní.

Cena 1190 CZK / 48 EUR za osobu
Reference: 

Tomáš

Ještě nikdy jsme nic takového nezkusili a musím říct, že to byla naprostá bomba. Ten klub je nádherný a večeři se striptýzem jsme si opravdu vychutnali.

Will

Steak&strip jsme znali z jiných destinací, kde jsme již měli jiné rozlučky se svobodou. Tentokrát jsme vybrali Prahu, a proto jsme také šli do jistoty. Jídlo bylo vynikající, Goldfingers je nádherný prostor a potom ty krásné holky!? Ještě teď mi z toho buší srdce a vážně, užili jsme si to.

Hektor

Obávali jsme se kvality jídla, neobávali jsme se kvality zábavy a holek. Nakonec to dopadlo tak, že jídlo bylo vynikající a holky ještě lepší! Díky moc za skvělý večer, užili jsme si ho všichni na maximum.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 2. 6. 2020

Balíček obsahuje

  • VEČEŘE (200G STEAK Z VYSOKÉHO ROŠTĚNCE, HRANOLKY, PEPŘOVÁ OMÁČKA, KEČUP, 3 TOČENÁ PIVA NA OSOBU)
  • TABLE DANCE (BY ONE OF THE BEST STRIPPERS)
  • REZERVACE STOLU, 10 TIPOVACÍCH DOLARŮ
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00