Striptýzová vystoupení mimo klub

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

Striptýzová vystoupení mimo klub

  • v restauraci, v klubu, na hotelovém pokoji, na lodi...
  • na párty, oslavě, při jakékoliv speciální příležitosti
  • trvání 15 minut

Objednejte si žhavé striptýzové vystoupení kamkoliv po Praze (na dotaz i mimo Prahu). Striptýzová show se může konat v restauraci, v klubu, na hotelovém pokoji, lodi atd. Vystoupení můžete objednat jako dárek nebo překvapení na párty, oslavu, či jakoukoliv speciální příležitost. Naše tanečnice přijdou v tematických kostýmech a pořádně to roztočí. Stačí si vybrat z naší nabídky striptýzovou show, která se vám nejvíce líbí (striptýz jedné tanečnice, dvou tanečnic, lesbická show, lesbická show dvou domin, autoerotické vystoupení jedné tanečnice, a nebo autoerotická lesbická show dvou tanečnic.

Prosím, vezměte na vědomí, že naše tanečnice neposkytují žádné erotické služby a jejich vystoupení jsou nekontaktní. Naše tanečnice jsou k dispozici 24 hodin denně, záleží na časovém harmonogramu vaší akce. Doporučujeme rezervovat s předstihem, abychom vám mohli vyhovět. Uvedené ceny jsou za show, není stanoven minimální, nebo maximální počet osob.

Cena od 3000 CZK / 120 EUR
Reference: 

Dominic

Objednali jsme kamarádovi autoerotickou lesbickou show. Mám pocit, že ani jeden z nás něco podobného ještě neviděl takhle zblízka. Navíc slečna byla strašně krásná a milá. Bylo to super. Díky.

Nico

Ráno kamaráda vzbudily dvě dominy. Málem se z toho po.. Byla to sranda.

Larry

Nechali jsme si doporučit narozeninové překvapení v podobě nádherného sexy striptýzu. A bylo to super.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 2. 6. 2020

Balíček obsahuje

  • STRIPTÝZOVÉ VYSTOUPENÍ 1 TANEČNICE
  • STRIPTÝZOVÉ VYSTOUPENÍ 2 TANEČNICE
  • LESBICKÁ SHOW 2 TANEČNICE
  • LESBICKÁ SHOW 2 DOMINY
  • AUTOEROTICKÁ SHOW 1 TANEČNICE
  • AUTOEROTICKÁ SHOW 2 TANEČNICE
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00