TRPASLÍK PRO ŠTĚSTÍ

VÁŽENÍ HOSTÉ, PŘÁTELÉ A GF FAMILY, NÁŠ MILOVANÝ KLUB JE OD 3. 6. 2021 ZNOVU OTEVŘEN.

Celé znění aktuálních vládních nařízení ohledně návštěvy Goldfingers naleznete ZDE. Na základě GDPR jako provozovatel nemůžeme požadovat po našich zákaznících jakékoliv dokumenty.

Zdraví zákazníci, zákazníci s negativním výsledkem testu či s očkováním jsou vždy vítáni. Těšíme se na vás:-)

Instagram a Facebook

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

TRPASLÍK PRO ŠTĚSTÍ

  • přítomnost trpaslíka ve speciálním kostýmu
  • rezervace stolu, 10 tipovacích dolarů
  • speciální tričko pro oslavence s neomezenou konzumací točeného piva

Je nám ctí spolupracovat s nejmenšími lidmi v Evropě (kolem 122 cm), abychom mohli realizovat známou legendu – trpaslík (liliput) přináší štěstí tomu, kdo se s ním na určitou dobu spoutá. Oslavenec a trpaslík pak musí vše dělat spolu. Přirozeně dochází k velice komickým situacím (např. návštěva toalety). Tato tradice nejlépe funguje u rozluček se svobodou, kdy ženichovi podle legendy trpaslík přinese štěstí, peníze, zdraví a šťastné manželství. Můžete si tedy objednat přítomnost našeho trpaslíka přímo u nás, zatímco se budete bavit.

Tuto aktivitu je velice dobré spojit se striptýzem na vašem stole, a nebo s vystoupením oslavence na pódiu. Náš trpaslík má několik kostýmů, např. Supermana, a nebo trpaslíka z pohádky o Sněhurce. Pokud vašeho oslavence obléknete do kostýmu Sněhurky a představíte mu jeho osobního trpaslíka, je o nezapomenutelnou párty postaráno. Možno objednat na hodinu a víc. Rezervace termínu nutná.

Cena 10000 CZK / 400 EUR / hodina
Reference: 

James

Prahu jako destinaci pro rozlučku se svobodou nám doporučila nejrůznější diskuzní fóra. To, že zde můžeme objednat a vyzkoušet jednu z našich legend, bylo příjemným překvapením. Trpaslík byl opravdu malinkatý a užili jsme si s ním hrozně srandy. Asi nejvtipnější situace byla, když se oslavenci začalo chtít čůrat…

Brian

Trpaslíka mohu jedině doporučit.. Víc srandy jsme si už dlouho neužili. Smáli jsme se od začátku do konce. Tohle prostě musíte zažít, protože došlo hned k několika velice svízelným situacím, které prostě nejdou popsat slovy.

Matěj

Legenda o trpaslíkovi pro štěstí nás zaujala právě proto, že ji my Češi neznáme. Tedy alespoň já a ani nikdo z mých kamarádů jsme o ni nikdy neslyšeli. Proto jsme do toho šli, protože to není úplně obvyklé. Kamarád čekal vše, jen toto tedy určitě ne a opravdu jsme ho překvapili a svým způsobem i vyšokovali…

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 26. 10. 2021

Balíček obsahuje

  • PŘÍTOMNOST TRPASLÍKA VE SPECIÁLNÍM KOSTÝMU
  • REZERVACE STOLU, 10 TIPOVACÍCH DOLARŮ
  • SPECIÁLNÍ TRIČKO PRO OSLAVENCE S NEOMEZENOU KONZUMACÍ TOČENÉHO PIVA
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem
Adresa

MISKA RESTAURANTS s.r.o.
Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:00 – 5:00

Pátek a Sobota
20:00 – 6:00