XXL ZÁBAVNÉ AKTIVITY

XXL ZÁBAVNÉ AKTIVITY

Kdo nezažil alespoň jednou vystoupení našich xxl tanečnic, tak neví, co je to sranda. Vyberte si z naší nabídky xxl aktivitu, která se vám nejvíce líbí. Nabízíme jak klasický xxl striptýz, tak xxl lesbian show, a nebo i lesbian show dvou domin. Můžete si také zařádit v lázni želé, a to s našimi boubelkami. Dokonce se můžete pokochat i autoerotickou show v podání našich sexy boubelek. Aktivity jsou to zábavné, až komické, ale o to tady přece jde - o zábavu. Můžete objednat jako překvapení pro budoucího ženicha, a nebo na narozeninovou párty, nebo na jakoukoliv jinou příležitost. Kromě jelly wrestlingu lze vše uskutečnit kdekoliv po Praze - v restauraci, na lodi, na apartmánu, a nebo také u nás v Goldfingers.

Ian

Toto bylo asi nejlepší rozhodnutí při přípravě naší rozlučky. Vtipnější zážitek jsme si pro kamaráda nemohli přát.

John

I kdyby tam Miss XXL jen seděla, smáli bysme se. Bylo to super, jsme rádi, že jsme do toho šli.

Max

Skvělá show. Díky moc.

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00