ZATČENÍ OSLAVENCE POLICISTY V GOLDFINGERS

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

ZATČENÍ OSLAVENCE POLICISTY V GOLDFINGERS

  • zatčení oslavence policisty
  • rezervace stolu, 10 tipovacích dolarů
  • vip lesbian show
  • speciální tričko pro oslavence s neomezenou konzumací točeného piva

Budoucího ženicha zatknou nekompromisní policisté přímo uprostřed té nejlepší zábavy u nás. Policisté si vždy ve spolupráci se svědkem ženicha vymyslí zajímavou záminku. Oslavenec dostane pouta a pásku na oči a je z klubu odveden – zde nastává asi nejzajímavější část zatčení. Policisté ho dlouhou dobu vodí nejrůznějšími chodbami v útrobách hotelu Ambassador, potom ho dokonce na určitou dobu nechají v jedné velmi studené místnosti po tmě. Potom pro něho opět přijdou a vedou ho zpět do klubu, ale tentokrát jedou výtahem. Vrací se s ním zpět do klubu na vip lounge, kde už na něj kromě přátel čeká vip lesbian show.

Kromě zatčení je v balíčku rezervace stolu s 10 tipovacími dolary a tričko pro oslavence s neomezenou konzumací točeného piva. Arrest možný v rozmezí od 16:00 do 20:00 každý den. Rezervace termínu nutná.

Cena 13990 CZK / 560 EUR / balíček
Reference: 

Richard

Skvělý večer po všech stránkách. Podařilo se nám celou akci utajit až do poslední vteřiny, takže ten moment překvapení a šok v jeho očích opravdu stály za to. Navíc policisté scénku zahráli opravdu skvěle, nemělo to chybu.

Marcus

Kamaráda jsme nechali zatknout, protože je to největší slušňák na světě. Pořád nám to dává sežrat. Tak jsme to teď nechali sežrat jemu. Měl z toho málem infarkt. Asi nám to až do smrti nezapomene, ale o to tady přece šlo.

Bernard

K zatčení policisty jsme si přiobjednali ještě odvoz do klubu limuzínou s krásnou brunetkou. To byla ta správná „satisfakce“ za šok ze zatčení.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 14. 10. 2019

Balíček obsahuje

  • ZATČENÍ OSLAVENCE POLICISTY
  • REZERVACE STOLU, 10 TIPOVACÍCH DOLARŮ
  • VIP LESBIAN SHOW
  • SPECIÁLNÍ TRIČKO PRO OSLAVENCE S NEOMEZENOU KONZUMACÍ TOČENÉHO PIVA
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem
Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com