Rozlučka se svobodou & párty

Už žádné starosti s plánováním rozlučky se svobodou nebo párty! Naše pestrá nabídka uspokojí nejnáročnější potřeby a touhy.

Máš chuť na striptýz, lesbian show dvou domin, nebo třeba na jízdu vip shuttelem? Zajímá tě zábavná rozlučka se svobodou a aktivity, na které s kamarády nikdy nezapomenete? Co třeba vystoupení pro oslavence na pódiu s krásnými slečnami? Nebo snad jelly wresting, nebo balíček steak&strip? Šetřit tě rozhodně nebudeme.

Preferuješ spíš párty na čerstvém vzduchu? Doporučujeme ti balíček párty boat. Vyber si mezi našimi balíčky ten nejlepší právě pro tvou rozlučku a užij si krásnou Prahu a ještě krásnější dívky. Naši nabídku využiješ nejen pro rozlučku se svobodou, ale pro jakoukoliv oslavu nebo párty. Plánuješ oslavu narozenin? Vyber si balíček, který tě nejvíce zajímá. K balíčku si také přidej rezervaci stolu nebo odvoz naší luxusní limuzínou a udělej ze své oslavy parádní vzpomínku na pařbu ve stylu Las Vegas.

Součástí rezervace některých stolů v klubu a některých balíčků jsou též naše Goldfingers tipovací dolary. Tipuj s nimi naše tanečnice a užij si nezapomenutelné okamžiky na své rozlučce či jakékoliv jiné párty v Praze.

Naše nabídka
Rozlučka se svobodou & párty

Nejprodávanější

Nech se vtáhnout do hry. Čekají na tebe krásné, smyslné a provokující Goldfingers girls a bohatá nabídka aktivit a balíčků. Vyber si. Každý si u nás přijde na své.

Naše nabídka

Vstupuješ na stránky Goldfingers Prague, které mohou obsahovat erotickou tématiku určenou pro osoby starší 18 let.