Podporujeme

MÁME OTEVŘENO!

Vážení hosté, přátelé a GF family, máme otevřeno! Celé znění aktuálních vládních nařízení naleznete ZDE.

Aby byl našim zákazníkům umožněn vstup do Goldfingers, tak od 1/11/2021 máme povinnost stanovenou nařízením Ministerstva zdravotnictví kontrolovat v aplikaci TEČKA očkování proti COVID-19, potvrzenou imunitu proděláním COVID-19, případně negativní PCR test na COVID-19. Omlouváme se za tyto nepříjemnosti, ale zdraví nás všech je na prvním místě. Toto je pouze kontrolní mechanismus a žádná data našich hostů nebudou zaznamenávána.

V případě potřeby je možné zakoupit a provést samotest na místě (100 Kč/4 EUR).

André Reinders

André Reinders

André Reinders je bývalý držitel titulů profesionálního mistra Evropy i ČR v MMA a také vítěz mistrovství světa v thajském boxu. Nyní je hlavním trenérem svého klubu Reinders MMA, kde vychoval několik mistrů republiky v thajském boxu a MMA. Vedle toho je tento vystudovaný politolog a sociolog i externím vyučujícím na katedře bojových sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Věnuje se i kondiční přípravě a napsal knížku Kondiční trénink pro bojové sporty v nakladatelství Grada. Je nám ctí podporovat Andrého a celý jeho tým.

André Reinders
André Reinders
André Reinders
Petr Pilník Pilát

Petr Pilník Pilát

Petr Pilát je atraktivní sportovec a světová superhvězda ve Freestyle motocrossu. Jako nejmladší člověk na světě (14 let) skočil salto na motorce, čímž získal zápis do Guinessovy knihy rekordů. Je držitelem titulu Mistra Evropy a několika násobný Mistr České republiky.

Petr Pilník Pilát
Petr Pilník Pilát
Petr Pilník Pilát
Ondřej Spejbl Hutník

Ondřej Spejbl Hutník

Ondřej Spejbl Hutník je legendární český bojovník a dlouholetý reprezentant v plnokontakních sportech (Muay Thai, K1 kickboxing). Je několikanásobným mistrem světa, Evropy i České republiky v amatérském či profesionálním ringu. Začínal zápasit v 19 letech a zanedlouho tomu bude 20 let kdy je možno ho vidět aktivně v ringu, kde hrdě reprezentuje sportovní oddíl Spejbl Gym Praha. A samozřejmě také svého hlavního sponzora – Goldfingers.

Ondřej Spejbl Hutník
Ondřej Spejbl Hutník
Ondřej Spejbl Hutník
Makhmud Muradov

Makhmud Muradov

S klasickým boxem začínal v Uzbekistánu, potom jako dospívající dělal Kick-box, v 18 letech se začal věnovat combat sambo. Ještě v Uzbekistánu se stal mistrem K1 (do 18-ti let, amatéři). Před 6 lety přišel do České republiky, kde začal s MMA pod vedením Petra “Monstra” Knížete. Za posledních 5 let díky sponzorům a kamarádům toho dokázal opravdu hodně. Získal pás mistra světa v organizaci CAVEAM. Každý den je vděčný za obrovskou podporu fanoušků, bez kterých by to nedokázal.

Makhmud Muradov
Makhmud Muradov
Makhmud Muradov
Adam Lacko

Adam Lacko

Adam Lacko zahájil svou závodní kariéru před více než 23 lety. V roce 1994 poprvé startoval v závodech motokár, které definitivně opustil až o šest let později. Adam průběžně získával i zkušenosti z okruhů a v šestnácti letech už startoval hned ve 3 okruhových sériích – Ford Fiesta, Ford Puma a Škoda Octavia Cupu. V následujících letech vyzkoušel nesčetné množství závodních speciálů, sérií a okruhů po celém světě. Získal nespočet ocenění, včetně několika zlatých volantů. Nakonec se v roce 2010 vrátil zpět za volant 1200 koňových Race Trucků. Dnes reprezentuje barvy České republiky v Roudnické stáji Buggyra International Racing System.

Adam Lacko
Adam Lacko
Adam Lacko
Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola

Začal v 6 letech s řeckořímským zápasem. Stal se 6 x mistrem republiky a pak přešel na kulturistiku a stal se mistrem Velké Británie v juniorech. Pak začal zápasit v kleci a stal se mistrem světa VFV v těžké váze. Potom se stal prvním Čechem, který zápasil v UFC. Po odchodu z UFC se stal šampiónem britské UCMMA ve střední a polotěžké váze. V České republice je šampiónem GC, MMA ARÉNY a NIGHT OF WARRIORS champion.

Karlos Terminátor Vémola
Karlos Terminátor Vémola
Karlos Terminátor Vémola
Adresa

MISKA RESTAURANTS s.r.o.
Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:00 – 5:00

Pátek a Sobota
20:00 – 6:00