Rozlučka se svobodou pro ženicha

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

Asi nejoblíbenější show, kdy je nic netušící oslavenec pozván na pódium (za doprovodu hudby podle příležitosti - svatební pochod, hodně štěstí, zdraví... atd.). Na pódiu na něj čekají dvě překrásné slečny, které předvedou nejen lesbickou show jen pro něho, ale dají mu co pro to, aby na tuto oslavu nikdy nezapomněl. Mezi nejoblíbenější praktiky našich slečen patří např. připoutání oslavence k tyči, svlékání, holky se také rády projedou na koníčkovi nebo se podívají na oslavencovo spodní prádlo nebo i víc. Každý oslavenec dostane od nás dárek.

Wrestling v želé je nejvíce vyhledávanou aktivitou v rámci rozluček se svobodou, narozeninových párty, crazy oslav atp. Překvapte svého kamaráda něčím, o čem se mu opravdu ani nezdálo. Namočte ho do klouzavého želé, kde na něj čekají dvě krásné polonahé slečny. Bude s nimi nejen zápasit, ale také užívat si hlazení a mazlení. Na wrestling v želé s těmi nejkrásnějšími dívkami v Praze oslavenec nikdy nezapomene.

Toto je naprosto ojedinělá nabídka pro rozlučky se svobodou s nápadem a vtipem. Pozor! Jen pro odvážné! Nechte svého nic netušícího kamaráda zatknout policisty, vše vypadá jako reálné zatčení. Kamarád dostane pouta a kuklu přes hlavu a je kamsi odvezen, a to sám a bez svých přátel. Chvíli s ním budeme jezdit po Praze a pak ho vrátíme zpátky do restaurace, kde teprve zjistí, jak byl napálen.
Dopřejte si večer hodný králů... Vyzvedneme vás před vaším hotelem nebo na jakémkoliv místě v centru Prahy a odvezeme luxusním vozem přímo k nám do Goldfingers. Na palubě si můžete vychutnat osvěžující šampaňské, zatímco si budete užívat žhavou striptýzovou show v podání jedné, nebo dvou z našich sexy tanečnic.
Objednejte si žhavé striptýzové vystoupení kamkoliv po Praze (na dotaz i mimo Prahu). Striptýzová show se může konat v restauraci, v klubu, na hotelovém pokoji, lodi atd. Vystoupení můžete objednat jako dárek nebo překvapení na párty, oslavu, či jakoukoliv speciální příležitost. Naše tanečnice přijdou v tematických kostýmech a pořádně to roztočí. Stačí si vybrat z naší nabídky striptýzovou show, která se vám nejvíce líbí (striptýz jedné tanečnice, dvou tanečnic, lesbická show, lesbická show dvou domin, autoerotické vystoupení jedné tanečnice, a nebo autoerotická lesbická show dvou tanečnic.
Show začíná příchodem dvou krásných domin oblečených v latexových kostýmech. Oslavenci je dovoleno stát se součástí jejich show, ale musí plnit jejich přání. Pokud neuposlechne, je potrestán nejrůznějšími pomůckami (záleží jen na oslavenci, zda souhlasí se soft nebo hard verzí). Posléze je svlečen a svázán, ale je mu dovoleno dívat se na lesbickou show jeho dvou krásných paní. A možná se do hrátek i zapojí?
Nechte se pozvat na hodinové občerstvení servírované přímo na nahém těle sexy dívky v jednom z našich luxusních champagne roomů. Můžete si vybrat slanou, a nebo sladkou variantu. Při počtu více jak 15 osob budete mít dívky 2, více jak 30 osob dívky 3. Welcome drink v ceně. Tato aktivita je vhodná pro jakoukoliv speciální příležitost a i jako překvapení pro oslavence v rámci rozluček se svobodou a dalších oslav.
Není nic víc vzrušujícího, než když vás probudí sexy uklízečka svým žhavým striptýzovým vystoupením. Pozvěte si jednu z našich krásných tanečnic přímo k vám na hotel či apartmán a překvapte svého kamaráda tímto exkluzivním vystoupením.
Naprosto ojedinělý program, který je vhodný pro jakoukoliv speciální příležitost, především pro rozlučky se svobodou a pro oslavy a párty všeho druhu. Užijte si párty ve speciálně upraveném autobusu, který je vybaven barem, striptýzovou tyčí atp.
Chtěli byste vyzvednout na letišti a nechat se odvézt k vašemu hotelu? Objednejte si naši sexy průvodkyni, která nejen že na vás bude čekat u příletu a odvede vás k našemu luxusnímu cadillacu, ale ještě vás přímo za jízdy překvapí svým žhavým striptýzovým vystoupením. Welcome drink v ceně.
Kdo nezažil alespoň jednou vystoupení naší Roly Poly, tak neví, co je to sranda. Roly Poly je naprostý unikát. Je to dáma o rozměrech xxxl, která má neskutečný smysl pro humor a při svých vystoupeních ukájí své exhibicionistické choutky. Je neskutečně vtipná, nápaditá, nenechá jednu bránici v klidu. Navíc se ani trochu nestydí. S elegancí jí vlastní si svlékne bombarďáky a vystřelí je mezi obecenstvo. Její kostým včelky Máji v kombinaci s jejím vystoupením je prostě k popukání.
Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com