Show

Dnešní program najdete zde:

www.facebook.com/goldfingersprague.cz

Goldfingers show

Dveře Goldfingers se poprvé otevřely na jaře roku 1995 a od té doby září na nebi noční Prahy a nabízí tu nejlepší show a zábavu. Prostor byl původně místem Alhambra revue - kabaretní estrády. Dodnes Goldfingers nabízí zábavu v naprosto unikátním interiéru bývalého divadla, který je vzpomínkou na slavnou Alhambru.

Program Goldfingers je pestrý a non stop. Potkáte tu ty nejkrásnější dívky v Praze, jejichž vášní a touhou je připravit pro vás vzrušující zážitek. Na hlavním pódiu střídá jedna krásná slečna druhou, vystupují samostatně, nebo společně. Součástí programu jsou také velice oblíbená lesbian show a autoerotická vystoupení. Všechna striptýzová vystoupení jsou fully nude. Dále si můžete vychutnat tematické show profesionálních tanečnic (Copacabana show, China show, Diablo show, Moulin Rouge show, Cowboy show, Cabaret show, Flamenco show, Orient show, Lollipop show, Can can show, AC/DC show, Baby doll show a mnoho dalších) a akrobatická vystoupení (akrobacie na kruhu, šále, na tyči, a nebo párová akrobacie). Můžete přijít kdykoliv během noci a vždy to pro vás bude nezapomenutelný zážitek.

více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00