Show

VÁŽENÍ HOSTÉ, PŘÁTELÉ A GF FAMILY, NÁŠ MILOVANÝ KLUB JE OD 3. 6. 2021 ZNOVU OTEVŘEN.

Celé znění aktuálních vládních nařízení ohledně návštěvy Goldfingers naleznete ZDE. Na základě GDPR jako provozovatel nemůžeme požadovat po našich zákaznících jakékoliv dokumenty.

Zdraví zákazníci, zákazníci s negativním výsledkem testu či s očkováním jsou vždy vítáni. Těšíme se na vás:-)

Instagram a Facebook

Dnešní program najdete zde:

www.facebook.com/goldfingersprague.cz

Goldfingers show

Dveře Goldfingers se poprvé otevřely na jaře roku 1995 a od té doby září na nebi noční Prahy a nabízí tu nejlepší show a zábavu. Prostor byl původně místem Alhambra revue - kabaretní estrády. Dodnes Goldfingers nabízí zábavu v naprosto unikátním interiéru bývalého divadla, který je vzpomínkou na slavnou Alhambru.

Program Goldfingers je pestrý a non stop. Potkáte tu ty nejkrásnější dívky v Praze, jejichž vášní a touhou je připravit pro vás vzrušující zážitek. Na hlavním pódiu střídá jedna krásná slečna druhou, vystupují samostatně, nebo společně. Součástí programu jsou také velice oblíbená lesbian show a autoerotická vystoupení. Všechna striptýzová vystoupení jsou fully nude. Dále si můžete vychutnat tematické show profesionálních tanečnic (Copacabana show, China show, Diablo show, Moulin Rouge show, Cowboy show, Cabaret show, Flamenco show, Orient show, Lollipop show, Can can show, AC/DC show, Baby doll show a mnoho dalších) a akrobatická vystoupení (akrobacie na kruhu, šále, na tyči, a nebo párová akrobacie). Můžete přijít kdykoliv během noci a vždy to pro vás bude nezapomenutelný zážitek.

více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem
Adresa

MISKA RESTAURANTS s.r.o.
Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:00 – 5:00

Pátek a Sobota
20:00 – 6:00