Vystoupení pro oslavence na pódiu

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

Vystoupení pro oslavence na pódiu

  • rezervace stolu i
  • 10 tipovacích dolarů
  • vystoupení pro oslavence na pódiu

Asi nejoblíbenější show, kdy je nic netušící oslavenec pozván na pódium (za doprovodu hudby podle příležitosti - svatební pochod, hodně štěstí, zdraví... atd.). Na pódiu na něj čekají dvě překrásné slečny ve speciálních kostýmech, které předvedou nejen lesbickou show jen pro něho, ale dají mu co pro to, aby na tuto oslavu nikdy nezapomněl. Mezi nejoblíbenější praktiky našich slečen patří např. připoutání oslavence k tyči, svlékání, holky se také rády projedou na koníčkovi nebo se podívají na oslavencovo spodní prádlo nebo i víc.

Každý oslavenec dostane od nás dárek, nechte se překvapit. Vystoupení pro oslavence na pódiu lze zrealizovat kdykoliv během večera a uvedená cena je za balíček, nikoliv za osobu. Za tuto cenu není možné zakoupit v klubu. Maximální počet osob není stanoven. Balíček obsahuje také rezervaci stolu (max. do 23:00) a 10 tipovacích dolarů, díky kterým zažijete opravdu neopakovatelnou zábavu v přítomnosti našich tanečnic.

Cena 5000 CZK / 200 EUR
Reference: 

Hans

Naprostá nezbytnost pro rozlučku se svobodou.

Jack

Holky ho svlékly a zmalovaly mu zadek jeho vlastním páskem. Má to, co si zasloužil. Byla to sranda.

James

Vozily se po něm jako na koni, nakonec ho přivázaly k tyči, svlékly ho a odešly. Váleli jsme se smíchy.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 2. 6. 2020

Balíček obsahuje

  • REZERVACE STOLU
  • 10 TIPOVACÍCH DOLARŮ
  • VYSTOUPENÍ PRO OSLAVENCE NA PÓDIU
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00