XXL STRIP SHOW

Rozlučka se svobodou PRO ŽENICHA

XXL STRIP SHOW

  • v restauraci, v klubu, na hotelovém pokoji, na lodi...
  • na párty, oslavě, při jakékoliv speciální příležitosti
  • trvání 15 minut

Jedná se o velmi zábavné striptýzové vystoupení dámy, nebo více dam větších konfekční velikostí. Naše vzrušující a vtipné boubelky se do toho naplno položí, a navíc do své show zapojí i oslavence, popř. všechny kamarády. Tato show je to pravé ořechové pro každého, kdo preferuje zábavu a vtip. Na tuto show bude celá skupina včetně oslavence ještě dlouho vzpomínat. Pravděpodobně to bude něco, co jste ještě nikdy neviděli a nezažili. Naše show dělají zkušené showmanky a každá má něco do sebe. Některá překvapí svým vyšším věkem a kotrmelcem přes rameno či provazem, další svou přeměnou ze škaredé uklízečky v boubelatou madam, další se vyznačuje tím, že zkušená extravagantní disko tanečnice, ale neumí vůbec tancovat. Naše ojedinělá vystoupení si můžete objednat nejen na apartmán, loď nebo do restaurace, ale také přímo do Goldfingers. Můžete si vybrat jednu boubelku, 2 boubelky (lesbian show), 2 boubelky jako xxl dominy nebo 2 boubelky na neuvěřitelnou autoerotickou show. Nově nyní v nabídce také striptýzové vystoupení v kostýmu brutální včely.

Cena od 5000 CZK / 200 EUR
Reference: 

Ronny

Smějeme se ještě teď. Nevím, koho taková blbost napadla, ale vlastně je to geniální nápad. Nejlepší byl její pokus o kotrmelec.

Robert

Musím přiznat, že jsem čekal všechno, ale tohle předčilo všechna naše očekávání. No kdo tuhle koninu vymyslel? Bavili jsme se neskutečně…

Alex

Zlatým hřebem vystoupení bylo, když vystřelila bombarďáky na našeho budoucího ženicha! Za tenhle nápad by měla dostat Nobelovu cenu. Geniální.

Cena celkem 13 990 CZK / 490 EUR

Rezervační formulář
Datum *
Např. 27. 6. 2020

Balíček obsahuje

  • XXL STRIP SHOW 1 BOUBELKA = 5 000 CZK/200 EUR
více info
CAPTCHA
Ochrana před spamem

Goldfingers is will be reopen on 12/6/2020. You can already book some activities for bachelor parties, for which it is possible to comply with current hygiene requirements. We wish you all the best in this difficult time, stay strong and stay healthy!

S radostí oznamujeme, že 12/6/2020 znovu otevíráme. Již nyní můžete rezervovat některé aktivity pro rozlučky se svobodou, u kterých je možné dodržet aktuální hygienické požadavky. Přejeme všem hodně zdraví a držte se!

Adresa

Václavské nám. 5, Praha 1
(Hotel Ambassador)

mapa

tel.: +420 739 123 123
reservations@goldfingersprague.com

Otevírací doba

Neděle – Čtvrtek
20:30 – 5:00

Pátek a Sobota
20:30 – 6:00